Wortal artykułów branżowych

Wortal artykułów branżowych

Nadia Szymańska 2023-07-28 0 komentarzy

Neonowe lakiery hybrydowe - co można znaleźć?

Wpis

Malowanie paznokci na różne kolory jest prostym sposobem na wyrażenie siebie, podkreślenie swojego stylu, uzyskanie określonego wizerunku, a także nieraz poprawę humoru. Wystarczy w pochmurny czy zimowy dzień pomalować płytki energetyczną żółcią, by od razu nastroić się optymistycznie. Kolory są dobierane zresztą w zależności od różnych czynników. Latem na przykład wiele pań stawia na pastele, które pięknie podkreślają opaleniznę dłoni. Te same zasady stosuje się przy wykonywaniu pedicure i malowaniu paznokci u stóp.

A kiedy warto wybierać odcienie neonowe? Są one szczególnie wyraziste, dlatego panie, które obowiązuje dress code, czy na przykład uczennice, nie zawsze będą sobie mogły na nie pozwolić - przynajmniej jeśli chodzi o dłonie. W każdym innym przypadku stawianie na nie jest świetnym rozwiązaniem. Firma Nails Company oferuje liczne neonowe lakiery hybrydowe, dostępne w różnych odcieniach, na przykład różu, żółci czy zieleni. Wszystkie mocno rzucają się w oczy, dzięki czemu pięknie pasują do szalonych, wakacyjnych stylizacji, ale w inne pory roku mogą sprawdzać się równie dobrze, przełamując nudę szarych stylizacji czy poprawiając humor.

Warto przy tym pamiętać, że wyrazisty manicure nie znosi niedociągnięć. Kolorowe paznokcie mogą też podkreślać skórki. Dlatego manicure musi być wykonany idealnie. Trzeba równo pomalować paznokcie oraz zadbać, by lakier nie odpryskiwał. Wysokiej jakości produkty w tym pomogą.

Skomentuj wpis