Wortal artykułów branżowych

Wortal artykułów branżowych

Nadia Szymańska 2022-10-31 0 komentarzy

Który salon w Bolesławcu proponuje wynajem samochodów?

Wpis

Obecnie posiadanie samochodu jest wręcz czymś oczywistym. Własny środek transportu pozwala dotrzeć na uczelnię, do pracy, sklepu, a także na wycieczkę wspólnie z rodziną oraz bliskimi. Nic więc dziwnego, że w momencie awarii użytkowanego pojazdu, właściciel zmaga się z niemałym problemem. Na szczęście istnieje doskonałe rozwiązanie w postaci wypożyczenia auta na czas usunięcia usterki. Klienci wypożyczalni samochodów mogą zdecydować się na krótko- lub długoterminowy wynajem. Warunki współpracy są ustalane indywidualnie, a ostateczny koszt będzie zależał od marki samochodu, a także wspomnianego terminu.

Na terenie Bolesławca wynajem samochodów jest prowadzony przez lokalną wypożyczalnię INEZ, która obsługuje zarówno osoby prywatne, jak i firmy. W ramach świadczonych usług dealer udostępnia klientom pojazdy klasy C i PREMIUM, a także SUV-y, Minivany. Wśród marek można wymienić takie jak m.in. Peugeot, Jeep, Nissan, Toyota oraz Dacia. Przy umowie na czas powyżej 5 dni kierowcy mogą liczyć na dodatkowe zniżki.

Auto zastępcze finansowane z OC sprawy wypadku

Poza prowadzeniem wypożyczalni samochodów dealer pomaga w załatwieniu niezbędnych formalności związanych z pozyskaniem pojazdu zastępczego na czas naprawy auta (uszkodzonego w wyniku wypadku drogowego) lub wypłaty odszkodowania. Co ważne, w takich sytuacjach koszty wynajmu pokrywa sprawca wypadku lub towarzystwo ubezpieczeniowe. 

Na firmowej stronie zamieszczono szczegółowe informacje dotyczące świadczonych usług i wymaganych opłat.

Skomentuj wpis