Wortal artykułów branżowych

Wortal artykułów branżowych

Damian Sikorski 2022-05-23 0 komentarzy

Jaka firma wykonuje wysokiej jakości instalacje odpylające?

Wpis

Przedsiębiorstwa, w których podczas produkcji powstają pyły zagrażające środowisku i zdrowiu ludzkiemu, mają obowiązek wyposażenia hal produkcyjnych w systemy, które takie zagrożenia zneutralizują. Od ponad ćwierćwiecza działa w branży przedsiębiorstwo ze strony instalfilter.pl, zajmujące się projektowaniem i montażem takich systemów.

Są to instalacje odpylające cechujące się wysoką jakością i zastosowaniem nowoczesnych technologii. Pozwalają one na rozwiązaniu problemów związanych z ochroną powietrza na najwyższym poziomie. Elementy instalacji przygotowywane są w halach producenta na wysokiej jakości maszynach CNC, z wykorzystaniem technik plazmowych i laserowych oraz nowoczesnych technik spawalniczych. Dlatego na miejscu u klienta wymagają jedynie montażu.

Firma ta dba o wysoką jakość usług i gwarantuje idealne dopasowanie każdej instalacji do indywidualnych potrzeb zakładu, który ją zamawia. W zależności od branży w systemach tych wykorzystuje rozmaite rodzaje filtrów, w tym:

  • workowe, pionowe i poziome,
  • cyklofiltry,
  • odpylaczy mechaniczne. 

Instalacje te są tak pomyślane, aby w każdej chwili można je było rozbudować czy modernizować.

Zakład ten poleca także przeglądy instalacji odpylania, gwarancyjne i pogwarancyjne. Potrzebując takiej instalacji, wystarczy skontaktować się z z przedstawicielem firmy.

Skomentuj wpis