Wortal artykułów branżowych

Wortal artykułów branżowych

Klara Górecka 2022-07-25 0 komentarzy

Domowe sposoby na to, jak podnieść opadające powieki - pozbądź się kłopotu!

Wpis

Przyczyny tego defektu estetycznego bywają złożone. U niektórych osób stanowi on następstwo procesu starzenia i słabnięcia mięśni powiek. Inni zauważają u siebie ten proces po odchudzaniu. Utrata masy ciała, a dokładnie spalanie tkanki tłuszczowej może rzeczywiście stać się powodem pojawiania się tej dolegliwości. Dlaczego tak się dzieje?

Specjaliści z firmy  BTL Polska Sp. z o.o. tłumaczą, że tłuszcz znajduje się również pod powieką i wraz z mięśniami utrzymuje ją, reguluje jej pracę. Odchudzanie powoduje nie tylko redukcję nadmiaru ciała na brzuchu, udach czy pośladkach, ale także właśnie w tym miejscu. To właśnie z tej przyczyny pojawia się ten estetyczny kłopot. 

Na szczęście można z nim skutecznie walczyć. Jak podnieść opadające powieki? Domowe sposoby mogą pomóc. Jednym z nich jest regularne nawilżanie okolic gałki ocznej. Chodzi o to, by skóra stała się elastyczna i jędrna.  

Najlepszy skutek można osiągnąć, korzystając z profesjonalnych urządzeń, które dostępne są na rynku. Służą one do samodzielnego przeprowadzania zabiegów. Służą one do odparowywania naskórka dzięki pracy wiązki laserowej. Czynność ta odmładza i odświeża skórę, regeneruje ją i uruchamia produkcję włókien kolagenowych. 

Jeżeli powieka opada mimo wcześniejszego regularnego dbania o jej nawilżanie, konieczne może okazać się skorzystanie z profesjonalnej terapii przeprowadzonej przez specjalistę w gabinecie. Na szczęście jednak operacja chirurgiczna nie jest jedynym wyjściem. Istnieje wiele nieinwazyjnych zabiegów, które zlikwidują dolegliwość bez wykonywania cięć skórnych. Dzięki temu pacjent nie musi przechodzić długotrwałej, męczącej, a nierzadko nawet i bolesnej rekonwalescencji. Warto skonsultować się z pracownikiem firmy oferującej takie usługi. 

Skomentuj wpis