Wortal artykułów branżowych

Wortal artykułów branżowych

Nina Krajewska 2022-02-09 0 komentarzy

Aplikacje do tworzenia szablonów etykiet - kto projektuje?

Wpis

W handlu detalicznym i hurtowym istotną rolę odgrywa prawidłowe znakowanie towarów. Informacje umieszczone na opakowaniu są ważnym czynnikiem stymulującym procesy zakupowe. Ponadto, etykietowanie zawierające kody kreskowe jest niezbędne w działalności magazynowej, spedycyjnej, transportowej i logistycznej. Profesjonalny szablon etykiet dostosowany do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy pozwala stworzyć nowatorska aplikacja ibcsPrint. Rozwiązanie umożliwia zdefiniowanie zakresu umieszczonych informacji, a następnie wydruk naklejki dostosowanej do jednostkowego lub zbiorczego opakowania produktu.

Oprogramowanie archiwizuje każdą wydrukowaną etykietę w systemie komputerowym wraz z rejestracją jej zawartości. Taka funkcja pozwala na kompleksowy  monitoring  utworzonych opakowań i nośników informacji. Narzędzie ibcsPrint współpracuje zarówno z drukarkami stacjonarnymi, jak i mobilnymi, a także  urządzeniami  wyposażonymi w automatyczne aplikatory etykiet.

Wśród innych zalet tego programu należy zaliczyć:

  • przyspieszenie realizacji procesów wydruku,

  • prosty interfejs graficzny pozwalający na szybkie stworzenie szablonów,

  • obniżkę kosztów administracyjnych,

  • efektywny nadzór nad wyborem właściwej etykiety dla wskazanej kombinacji asortyment – kontrahent - rodzaj pakowania.

Oprogramowanie można zamówić na stronie internetowej ibcs.pl. Pod tym adresem znajduje się oferta usługowa i produktowa firmy z siedzibą w Nowym Sączu. Podmiot to ceniony w Polsce i za granicą dostawca innowacyjnych rozwiązań IT.

 

Skomentuj wpis